Trænere

Alfred Nielsen (sabbatår)

Allan Iversen
E: sannaogallan@post.tele.dk

Anette Lundholm

Anna-Sofie Bruun

Anne Glenstrup

Ann Carina Larsen
E: annc882@hotmail.com
Hvalpehold

Annette Hjalf 
E: kainokanobi@gmail.com
DCH A-Hold

Annette Hjalf

Birthe Nørgaard

Brian Jensen
E: brian.j22903957@gmail.com

Elke Reimer
E: elca@has.dk

Ella Kold
E: ella@kold.one

Eva Dybro
E: evaogmichael@sport.dk

Finn Jørgensen (sabbatår)
E: horne@auto9850.dk

Gitte Gehrt

Helle Østergaard

Hanne Hvidegaard
E: hanne@hvidegaard.dk

Henrik Bredal Jensen
E: geoskatte@live.dk

Hans Gerhauge
E: hans@gerhauge.net

Henrik Jensen

Inge Bæk Holmen
E: holmen.bjergby@gmail.com

Inge Lorenzen
E: inge@johnbermann.dk

Jan Kristensen

Janne Gregersen
E: jannegregersen@icloud.com

John Bermann
E: john@johnbermann.dk

Jørn Johansen
E: bakken3@has.dk

Karoline Sørensen (sabbatår)

Kathrine

Laila Andersen
E: lsa@mivision.dk

Liselotte Nielsen (sabbatår)
E: jassiaki@outlook.com

Maj-Britt Kjeldsen
E: majbrittkn@hotmail.com
Hvalpetræner

Marianne Kolind
E: mkkolind@gmail.com

Marianne Aakjær
E: maagabie@gmail.com

Matilde

Mette Hjarbæk

Michael Dybro

Mona Christensen
E: perlehund@gmail.com

Naja Fuglsang
E: naja.fuglsang@gmail.com

Pernille Ehmsen
E: mille-pernille@live.dk

Pia Hermansen

Sanna Iversen
E: si@eucnord.dk

Tove Johansen
E: tollers13@gmail.com

DcH Danmark

DcH er en forening til alle der holder af hunde, og som gerne vil træne med deres hund. DcH Danmark

Følg os på facebook

Følg med i seneste nyt og andet aktuelt på vores facebook-side. Følg os på facebook

Kontakt formanden

E: formand@dch-hjoerring.dk T: 60 24 61 26 Send e-mail