Trænere

Alfred Nielsen (sabbatår)

Ann Carina Larsen
Hvalpehold

E: annc882@hotmail.com

Annette Hjalf 
DCH A-Hold

E: kainokanobi@gmail.com

Brian Jensen

E: brian.jensen@turbofiber.dk

Britt Kjeldsen Maj
Hvalpetræner

E: mbk@atp.dk

Elke Reimer

E: elca@has.dk

Ella Kold

E: ella@kold.one

Eva Dybro (sabbatår)

E: evaogmichael@sport.dk

Finn Jørgensen (sabbatår)

E: horne@auto9850.dk

Hanne Hvidegaard

E: hanne.hvidegaard@gmail.com

Hans Gerhauge

E: hans@gerhauge.net

Henrik Bredal Jensen

E: geoskatte@live.dk

Inge Bæk Holmen

E: holmen.bjergby@gmail.com

Inge Lorenzen

E: inge@johnbermann.dk

Jan Melchiorsen

E: jmelchiorsen@hotmail.com

Janne Annette Holtegaard Gregersen

E: jannegregersen@icloud.com

John Bermann

E: john@johnbermann.dk

Jørn Johansen

E: bakken3@has.dk

Klaus Poulsen

E: mail@kppolstring.dk

Laila Andersen

E: lsa@mivision.dk

Liselotte Nielsen (sabbatår)

E: jassiaki@outlook.com

Marian Brasholt

E: mbrasholt@yahoo.com

Marianne Kolind

E: mkkolind@gmail.com

Marianne Aakjær

E: maagabie@gmail.com

Mona Christensen

E: moc@ucn.dk

Naja Fuglsang

E: naja.fuglsang@gmail.com

Pernille Ehmsen

E: mille-pernille@live.dk

Sanna Iversen

E: si@eucnord.dk

Allan Iversen

E: sannaogallan@post.tele.dk

Tove Johansen

E: tollers13@gmail.com

Helle Østergaard

Pia Hermansen

Anette Lundholm

Mette Hjarbæk

Anna-Sofie Bruun

Jan Kristensen Træner

Gitte Gehrt

Henrik Jørgensen

Karoline Sørensen (sabbatår)

Dorte Stobberup

Birthe Nørgaard

Michael Dybro

DcH Danmark

DcH er en forening til alle der holder af hunde, og som gerne vil træne med deres hund. DcH Danmark

Følg os på facebook

Følg med i seneste nyt og andet aktuelt på vores facebook-side. Følg os på facebook

Kontakt formanden

E: formand@dch-hjoerring.dk
T: 60 24 61 26 Send e-mail